Modely

TOYOTA
TOYOTA

TOYOTA

Legendární kvalita značky Toyota vyplývá z naší filozofie neustálého zdokonalování. Všechna auta vyrábíme s maximální péčí o detaily. Díky tomu mohou mít řidiči, kteří se pro Toyotu rozhodnou, jistotu, že jezdí bezpečným automobilem, který jim poskytne klid a pohodlné používání po dlouhá léta. Spolehlivost Toyoty se odráží nejen v oficiálních žebříčcích nezávislých analytických firem, ale i v testech prováděných za nejextrémnějších podmínek.

LEXUS
LEXUS

LEXUS

Lexus je výrobní divize luxusních automobilů, patřící společně se Scionem do koncernu Toyota. Divize byla založena v roce 1989 uvedením sedanu Lexus LS (velice připomínající model W126 automobilky Mercedes-Benz) na trh. Lexus je společně s mateřskou Toyotou průkopníkem v oblasti hybridních pohonů automobilů.

SUBARU
SUBARU

SUBARU

Subaru je japonská automobilová značka a zároveň automobilová divize japonského koncernu Fuji Heavy Industries. Firma je od roku 1972 známá výrobou automobilů se stálým pohonem všech kol (vyjma modelu BRZ) a pohonnými jednotkami typu boxer s protiběžnými písty, kterých již vyrobila více než 15 milionů. Vozidla tak mají nízko položené těžiště s poháněnými oběma nápravami ( 4x4 ) což jim zaručuje vynikající jízdní vlastnosti zejména v zimních podmínkách.

Zajímá Vás, co se děje nového? Odebírejte naše akce!

Kontaktujte nás

E-mail