Služby

Autorizovaný prodej nových vozů

Autorizovaný prodej nových vozů

C&K je česká tradiční značka, která má více než 25 let zkušeností s prodejem vozů Toyota, Subaru. Díky naší silné pozici na trhu vytváříme širokou nabídku skladových nebo předváděcích vozů za velmi atraktivní a dostupné ceny. Spolu s nimi nabízíme také velké množství služeb a můžete tak využít náš autorizovaný servis, pomoc při financování vozu, jeho pojištění či odtah a mnoho dalších.

Vybrat nový vůz
Výhodný servis pro starší vozy Toyota

Výhodný servis pro starší vozy Toyota

Věnujte svému vozu Toyota staršímu tří let zaslouženou a profesionální péči na nejvyšší úrovni za finančně výhodných podmínek.

Navštivte s Vaším vozem náš autorizovaný servis a využijte nejnovější program Toyota 3+ s 15% slevou na originální údržbové díly a provedenou práci u vybraných servisních úkonů.

  • Stáří vozidla je určeno datem jeho předání zákazníkovi uvedeným v Servisní a záruční knížce vozidla TOYOTA.
  • Slevy v programu Toyota 3+ jsou poskytovány na běžné údržbové díly podléhající opotřebení* u vybraných servisních úkonů prováděných v autorizovaných servisech Toyota.
  • Vždy se profesionálně, odborně a s maximální péčí postaráme o Váš vůz. Specializujeme se také na opravy havarovaných vozů, a to včetně vyřízení pojistné události. V rámci servisních služeb u nás můžete také využít pneuservis, lakovnu, klempírnu nebo mycí služby.
Prodej ojetých vozů

Prodej ojetých vozů

V C&K Vám v rámci programu Toyota nabízíme velmi bohatou nabídku ročních, zánovních nebo ojetých vozů, které u nás dostanete vždy za velmi výhodnou cenu. Díky tomuto programu tak získáte téměř nový vůz, a ještě ušetříte peníze. Původ vozidel, jejich technický stav i kvalitu Vám můžeme garantovat a Vy si tak můžete dopřát po další roky bezpečné užívání vozu. Našim klientům nabízíme také výkup vozů na protiúčet nebo komisní prodej. Budeme Vaším důvěryhodným a stabilním partnerem, u kterého vždy naleznete spolehlivé zázemí.

Prohlédnout vozy
Financování

Financování

Nabízíme financování Vašeho nového či ojetého vozu přímo na míru. Pokud nemáte dostatek finančních prostředků, zprostředkujeme pro Vás jeden ze způsobů financování - spotřebitelský úvěr, finanční leasing nebo operativní leasing. Výběr je pouze na Vás, ale rádi Vám s ním pomůžeme. Výhodné financování nabízíme všem bez ohledu na to, zda jste soukromá osoba nebo podnikající fyzická osoba (OSVČ, podnikatel) či právnická osoba (firma).

Zjistit více
Pojištění

Pojištění

Pomůžeme Vám při zajištění ochrany rizik spojených s provozem Vašeho vozu. Přímo u nás si můžete sjednat povinné ručení, které je ze zákona povinen uzavřít každý majitel vozu, dále havarijní pojištění a jiná doplňková pojištění. Myslete na rizika včas a poraďte se o vhodném pojištění s námi. Spolupracujeme se všemi významnými pojišťovnami

Odtahové služby

Odtahové služby

Víte, co dělat v případě nehody? Volejte C&K a my Vám pošleme odtahovou službu. Zajistíme odtah Vašeho poškozeného vozu, zařídíme vše potřebné s pojišťovnou (likvidaci pojistné události, ohledání škody, komplexní agendu) a Váš vůz opravíme v našich autorizovaných servisech v odpovídajících časových možnostech. Potřebujete odtah?

Prodej originálního příslušenství

Prodej originálního příslušenství

Udělejte ze svého vozu Toyota ještě lepší vůz u C&K. Vaše auto by mělo být stejně jedinečné, jako jste vy. Přizpůsobte si svůj Volkswagen k obrazu svému díky široké nabídce kvalitního příslušenství, které se bude hodit k vám a vašemu životnímu stylu. Vybrané produkty najdete přímo na našem autosalonu, tak si přijďte vybrat např. střešní box, držáky kol nebo oblečení a další produkty z nabídky originálního příslušenství.

Zajímá Vás, co se děje nového? Odebírejte naše akce!

Kontaktujte nás

E-mail