w

Akční nabídka na modely Lexus s pohonem 4x4

Akční nabídka na modely Lexus s pohonem 4x4

 

Nejlepší čas na nákup vysněného SUV značky Lexus je tady! Využijte nabídku roku platnou do 31.12.2023 a vstupte do světa špičkové kvality a absolutní spolehlivosti již za 699 000 Kč vč. DPH. V rámci akční nabídky si můžete vybrat zcela nový Lexus LBX, městské SUV Lexus UX, oblíbený rodinný model Lexus NX nebo ikonické vlajkové SUV Lexus RX. Modely Lexus UX, NX a RX jsou dostupné okamžitě skladem, novinka LBX bude k dostání na začátku roku 2024.

Ať už zvolíte kterýkoliv model, ve všech vozech Lexus se můžete spolehnout na maximální bezpečnost, nejmodernější hybridní pohon a špičkovou kvalitu. S akční nabídkou navíc získáte zvýhodnění na vybrané modely s pohonem všech kol 4x4 E-FOUR, který se postará o dokonalou trakci a stabilitu i za zhoršeného počasí.

Pro maximální flexibilitu při rozhodování můžete využít také nabídku akčního financování. Připravena je pro vás jak nabídka operativního leasingu KINTO One s atraktivními měsíčními splátkami, tak úvěrové financování Lexus Kredit s úrokem 3,99 %.

Pokud máte nějaké dotazy nebo si přejete více informací, neváhejte nás kontaktovat.

Děkujeme za Vaši přízeň a těšíme se na to, že Vám budeme moci poskytnout nejlepší automobilový zážitek s vozy Lexus.

S pozdravem
Tým Lexus Brno

Toyota víkend 25. a 26. května

Objevte naši širokou řadu spolehlivých a úsporných vozů Toyota. Vyzkoušejte si inovovaný Yaris, Yaris Cross nebo zcela novou Toyotu C-HR. Poslední kusy Toyoty C-HR pořídíte s mimořádným zvýhodněním. A za dobrodružstvím s celou rodinou můžete vyrazit třeb více...

Nový Lexus NX Overtrail a Lexus UX v Brně!

Lexus NX v novém provedení Overtrail a vylepšený Lexus UX přijíždí do Brna v rámci celorepublikové roadshow. více...

Jarní servisní akce Toyota

Čištění a údržba klimatizace Lexus a Toyota za atraktivní ceny více...

Zajímá Vás, co se děje nového? Odebírejte naše akce!

Kontaktujte nás

E-mail