BEYOND ZERO roadshow

BEYOND ZERO roadshow

V Toyotě věříme, že na cestě za nizkými emisemi neexistuje jen jedna správná technologie a jeden jediný alternativní pohon. 
 

Rádi bychom Vám proto zblízka ukázali všechny naše nizkoemisní vozy, ať už jde o hybridy, jimiž je Toyota proslulá, plug-in hybridy, čístý elektormobil, kterým jen naše novinka Toyota bZ4X, anebo vodíkový model Mirai, který Toyota vyvinula jako úplně první na světě. 

Jenže tím, že vyvoříme technologicky nejvyspělejší auto, starost o planetu nekončí. Chceme jí dál, až za hranice nulových emisí a nabídky veškerých možných alternativních pohonů, a představit vám naši představu o o budoucnosti, které říkáme Beyond Zero. 

Chcete vědět víc? Chcete vidět vodíkovou Mirai, čistě elektrickou Toyotu bZ4X, plug-in hybridní RAV4
nebo hybridní Corollu Cross?

Budeme se na Vás těšit na showroomu Toyota Brno a Toyota Uherské Hradiště. 

Toyota Brno - adresa Vídeňská 114

  • Pondělí 26.9. od 12:00-16:30h
  • Úterý 27.9. od 9:00-14:00h

Toyota Uherské Hradiště - adresa Za Olšávkou 340

  • Pondělí 3.10. od 12:00-16:30h
  • Úterý 4.10. od 9:00-14:00h

Těšíme se na Vás!


 

TOYOTA VÍKEND 9. a 10. ZÁŘÍ

Oblíbený Toyota Víkend plný akčních cen je opět tady! více...

Roadshow Lexus LBX 12.8.2023

Zcela nové plně hybridní elektrické LBX je doposud nejkompaktnějším vozem značky Lexus, který si však plně zaslouží postavení přelomového modelu, bourajícího tradiční hierarchii luxusu a s potenciálem zaujmout roli produktu, který bude v Evropě v rámci z více...

Lexus testovací den

Navštivte nás v pátek 9. 6. 2023 od 9h do 17h v autosaloně Lexus Brno na adrese Maříkova 48, kde si budete moci vyzkoušet celou modelovou řadu značky Lexus včetně nejnovější generace RX, která byla nedávno uvedena na trh. více...

Zajímá Vás, co se děje nového? Odebírejte naše akce!

Kontaktujte nás

E-mail