w

Exkluzivní představení modelu Lexus LBX a Lexus LM

Exkluzivní představení modelu Lexus LBX a Lexus LM

Ve čtvrtek 6. června 2024 jsme v malebném prostředí Mendelova skleníku v Brně uspořádali výjimečnou událost, která přilákala naše věrné zákazníky značky Lexus. Na této akci jsme představili dva nové modely z prémiové dílny Lexus – dlouho očekávané mětstké SUV LBX a luxusní LEXUS LM. Akce začala v 17:00 hodin a okamžitě se stala místem, kde se design, inovace a elegance setkaly v dokonalé harmonii.

Mendelův skleník není jen symbolem vědeckého pokroku, ale také elegantním prostorem, který poskytuje ideální kulisu pro takto prestižní událost. Obklopen nádhernou zelení a s impozantní skleněnou architekturou, vytvořil skleník atmosféru, která dokonale ladila s luxusem a sofistikovaností značky Lexus.

Prvním představeným modelem byl Lexus LBX, který zaujme svým moderním a kompaktním designem, ideálním pro městské prostředí. Tento vůz kombinuje pokročilou hybridní technologii s ohledem na ekologii a nabízí jedinečný jízdní zážitek. Návštěvníci ocenili především jeho dynamické linie a elegantní interiér, který nabízí maximální komfort a inovativní technologie.

Druhým klenotem večera byl Lexus LM. Tento model je ztělesněním pohodlí a prestiže, které jsou charakteristické pro značku Lexus. Nabízí prostorný interiér s prvotřídními materiály a technologiemi, které poskytují nekompromisní komfort při každé jízdě. LEXUS LM je navržen tak, aby splnil potřeby těch nejnáročnějších zákazníků, kteří hledají luxus bez kompromisů. Oba tyto modely nám představil Jakub Květoň, manažer českého zastoupení značky Lexus. 

Akce proběhla za přítomnosti mnoha nadšených zákazníků, kteří měli příležitost si oba modely prohlédnout zblízka. Celý večer byl obohacen o doprovodný program, který zahrnoval nejen ukázky vozů, ale i prohlídku Mendelova muzea nebo vystoupení skupiny Amusement Park.

Premiéra zcela nových modelů LBX a LM se stala společenskou událostí, na kterou budou hosté ještě dlouho vzpomínat. Byl to večer plný elegance, inovace a luxusu, který dokonale zrcadlil hodnoty a kvality značky Lexus.

Jsme hrdí na to, že jsme mohli našim zákazníkům přinést jedinečný zážitek a představit jim vozy, které představují vrchol současné automobilové technologie.

Těšíme se na další příležitosti, kdy vám budeme moci přinést další novinky a exkluzivní zážitky ze světa Lexus.

Děkujeme všem, kteří se akce zúčastnili a přispěli k jejímu úspěchu!

Tým Lexus Brno

Nezapomenutelný zážitek pro majitele vozu Subaru BRZ: Jízdy na Masarykově okruhu v Brně

Dne 5. června jsme pro naše vážené zákazníky uspořádali exkluzivní jízdy na slavné trati Masarykova okruhu v Brně. Tento den byl plný adrenalinu, rychlosti a jedinečných zážitků, které si všichni zúčastnění budou pamatovat ještě dlouho. více...

Toyota víkend 25. a 26. května

Objevte naši širokou řadu spolehlivých a úsporných vozů Toyota. Vyzkoušejte si inovovaný Yaris, Yaris Cross nebo zcela novou Toyotu C-HR. Poslední kusy Toyoty C-HR pořídíte s mimořádným zvýhodněním. A za dobrodružstvím s celou rodinou můžete vyrazit třeb více...

Nový Lexus NX Overtrail a Lexus UX v Brně!

Lexus NX v novém provedení Overtrail a vylepšený Lexus UX přijíždí do Brna v rámci celorepublikové roadshow. více...

Zajímá Vás, co se děje nového? Odebírejte naše akce!

Kontaktujte nás

E-mail