Jarní servisní akce Lexus a Toyota

Jarní servisní akce Lexus a Toyota

Přijeďte k nám na servisní prohlídku. 

ČIŠTĚNÍ A DEZINFEKCE KLIMATIZAČNÍHO SYSTÉMU

V rámci této prohlídky provedeme vyčištění a dezinfekci výparníku a ventilačních a topných cest Vašeho vozidla. Používáme výhradně originální čistič klimatizací Toyota, který odstraňuje bakterie a nečistoty ze všech exponovaných míst a obnovuje výkon klimatizačního systému. Výsledkem je ventilační systém zbavený škodlivých organismů a příjemná a osvěžující vůně.

Lexus pouze za 800 Kč

Toyota pouze za 400 Kč

*Případné doplnění provozních kapalin hradí zákazník. Ceny jsou platné po dobu kampaně a obsahují DPH.


REGENERACE CHLADICÍHO MÉDIA - ZVÝHODNĚNÍ 20%

Při péči o klimatizační systém je velmi důležitá prevence, kterou předejdete nepříjemnostem v letních měsících, kdy potřebujete jeho plný výkon. Během roku může ze systému uniknout zhruba 5–10 % chladicího média, čímž se snižuje výkon a účinnost klimatizace.

Chladicí médium také přirozeně absorbuje nežádoucí vlhkost ze systému, která může způsobit poškození zařízení nebo jeho poruchu. Malé množství oleje zajišťuje mazání kompresoru klimatizace a konzervaci všech těsnicích spojů. Případná oprava v důsledku nízkého množství chladicího média nebo jeho špatné kvality je pak velmi nákladná. Důležitou prevencí je regenerace chladicího média a kontrola těsnosti chladicího okruhu klimatizačního systému, kterou doporučujeme provádět jednou ročně.

Pro zajištění dokonalé čistoty a účinku klimatizace doporučujeme využít  obě kampaňové prohlídky včetně výměny kabinového filtru.

  • Uhlíkový filtr s antialergenními vlastnostmi se slevou - Cena od 749 Kč
  • Standardní pylový a prachový filtr se slevou - Cena od 429 Kč
  • Aktivní uhlíkový pylový a prachový filtr se slevou - Cena od 649 Kč


Pylové a prachové filtry zachycují nečistoty obsažené ve vzduchu, včetně prachu, sazí, olova, sulfátů a částic výfukových zplodin. Zbavují vzduch vstupující do interiéru prachu, alergenních pylů, zápachů a jiných nečistot. Filtry jsou vyrobeny z vysoce kvalitní netkané textilie. Uhlíkový filtr je doplněn vrstvou aktivního uhlíku, která zachytí o 25 % více nečistot než standardní filtr.

 

ZVÝHODNĚNÍ 20 % NA VYBRANÉ PŘÍSLUŠENSTVÍ

Využijte v průběhu kampaně široké nabídky doplňků a příslušenství Lexus a Toyota s 20% zvýhodněním. Informujte se u nás na sortiment doplňků a cenu pro Váš konkrétní model vozidla. Veškeré originální příslušenství Vám odborně namontují naši kvalifikovaní mechanici.

VÝHODNÁ NABÍDKA LETNÍCH PNEU

Bez ohledu na to, jaký vůz Lexus a Toyota řídíte, najdeme pro Vás vždy ty správné letní pneumatiky, zajistíme Vám veškerou podporu a poradíme, jak je udržet déle ve skvělém stavu.

  • Široký výběr pneumatik
  • Renomované značky
  • Vysoký standard
  • Odborné uskladnění pneumatik

KONTAKT: 

LEXUS:

TOYOTA:

Lexus testovací den

Navštivte nás v pátek 9. 6. 2023 od 9h do 17h v autosaloně Lexus Brno na adrese Maříkova 48, kde si budete moci vyzkoušet celou modelovou řadu značky Lexus včetně nejnovější generace RX, která byla nedávno uvedena na trh. více...

TOYOTA VÍKEND 13. a 14. KVĚTNA

Rádi bychom Vás pozvali na druhý Toyota Víkend v letošním roce!Toyota ČR slaví 30 let a připravila si pro Vás speciální nabídku na osobní vozy. více...

TOYOTA VÍKEND 25. a 26. BŘEZNA

Toyota víkend přináší výhodnější ceny, které se vztahují téměř na všechny oblíbené osobní vozy více...

Zajímá Vás, co se děje nového? Odebírejte naše akce!

Kontaktujte nás

E-mail