w

LEXUS LS 2023 je chytřejší a propojenější s okolím

LEXUS LS 2023 je chytřejší a propojenější s okolím

Nový multimediální systém přináší propracovanější ovládání multimédií pomocí 12,3" dotykového displeje a palubního asistenta „Hey Lexus“, který chytře reaguje na hlasové příkazy pro vyhledávání na internetu, volání a ovládání audia nebo klimatizace, a to i v češtině. Nově jsou podporované technologie Apple CarPlay (bezdrátově) či Android Auto (s kabelovým připojením).

Širší podpora funkcí a konektivita LS v modelovém provedení 2023 není omezena samotnou palubou vozidla, uživatelské prostředí vylepšuje i podpora vzdáleného přístupu. Nejnovější software pro multimédia je zajištěn díky on-line aktualizacím.

Mobilní aplikace Lexus Link umožňuje na dálku aktivovat odmrazování čelního skla a ovládat zámky vozidla i výstražná světla. Majitelé provedení LS 500h dále mohou dálkově nastavovat teplotu v kabině a zapínat vyhřívání volantu. Aplikace kromě toho nabízí analýzy jízd, informace o varovných kontrolkách, průvodce správnou technikou jízdy s hybridním vozidlem, jakož i funkci „Najdi moje vozidlo“.

O cestování bez zbytečného stresu a časových ztrát se stará výkonná navigace, která kombinuje novou službu Premium Connectivity, poskytující dopravní informace v reálném čase z cloudu včetně informací o parkování, s vestavěným systémem navigace pro trvalé připojení.K maximální sebejistotě a pohodlí při manévrování s vozidlem přispívá nová funkce „See-through View“ pro sledování prostoru pod podlahou v rámci digitálního panoramatického zobrazení okolí vozidla, kdy řidič může jednoduše sledovat situaci pod vozidlem i natočení pneumatik.

Parkovací kamera a monitor, zlepšující přehled v prostoru při couvání včetně promítání osy vozidla, znamená další rozšíření už tak bohaté nabídky komfortních a bezpečnostních řešení Lexus Safety System+.K ovládání funkcí slouží nové přepínače na modernizovaném středovém panelu. Nový multimediální systém je řešen tak, aby nahradil již nepoužívaný sdružený ovladač „Remote Touch“ – přepínače jsou optimálně umístěny tak, aby usnadnily ovládání při zachování nekomplikovaných povrchů, zatímco středový panel nového tvaru poslouží k praktickému odkládání chytrého telefonu bez nutnosti otevírat a zavírat víko.
 

Pro více informací naváhejte se obrátit na náš prodejní tým, nebo navštivte naši pobočku Lexus Brno, Maříkova 48, 621 00 Brno.
 

Vedoucí prodeje
Lukáš Svoboda
+420 602 410 906
lukas.svoboda@lexus-brno.cz

 

Prodejní poradce
Ivan Nováček
+420 607 039 324
ivan.novacek@lexus-brno.cz

 

Prodejní poradce
Bc. Jan Jurásek
+420 724 984 668
jan.jurasek@lexus-brno.cz

NOVÝ LEXUS UX 300h 2024: VYŠŠÍ VÝKON A LEPŠÍ JÍZDNÍ VLASTNOSTI

Městské SUV Lexus UX, jeden z nejprodávanějších modelů značky v Evropě, se v roce 2024 bude moci pochlubit vylepšeným pohonem a zdokonalenou jízdní dynamikou. UX bylo navržené s cílem zprostředkovat pocit bezpečí a praktickou všestrannost v kombinaci s jí více...

Toyota představuje novou Camry

Toyota představuje novou tvář svého sedanu Camry, která nově používá hybridní pohon páté generace přinášející vyšší výkon, nižší spotřebu, a větší požitek z jízdy. Výroba nového modelu bude zahájena v červnu 2024. První vozy budou v českých showroomech ko více...

Světová premiéra nové Toyoty GR Yaris na tokijském autosalonu 2024

Na tokijském autosalonu 2024 se ve světové premiéře představuje nová Toyota GR Yaris, která přináší technická, designová a konstrukční vylepšení s příslibem ještě vyššího požitku z jízdy. Nový GR Yaris se na evropských trzích začne prodávat od léta 2024. více...

Zajímá Vás, co se děje nového? Odebírejte naše akce!

Kontaktujte nás

E-mail