LEXUS LS 2023 je chytřejší a propojenější s okolím

LEXUS LS 2023 je chytřejší a propojenější s okolím

Nový multimediální systém přináší propracovanější ovládání multimédií pomocí 12,3" dotykového displeje a palubního asistenta „Hey Lexus“, který chytře reaguje na hlasové příkazy pro vyhledávání na internetu, volání a ovládání audia nebo klimatizace, a to i v češtině. Nově jsou podporované technologie Apple CarPlay (bezdrátově) či Android Auto (s kabelovým připojením).

Širší podpora funkcí a konektivita LS v modelovém provedení 2023 není omezena samotnou palubou vozidla, uživatelské prostředí vylepšuje i podpora vzdáleného přístupu. Nejnovější software pro multimédia je zajištěn díky on-line aktualizacím.

Mobilní aplikace Lexus Link umožňuje na dálku aktivovat odmrazování čelního skla a ovládat zámky vozidla i výstražná světla. Majitelé provedení LS 500h dále mohou dálkově nastavovat teplotu v kabině a zapínat vyhřívání volantu. Aplikace kromě toho nabízí analýzy jízd, informace o varovných kontrolkách, průvodce správnou technikou jízdy s hybridním vozidlem, jakož i funkci „Najdi moje vozidlo“.

O cestování bez zbytečného stresu a časových ztrát se stará výkonná navigace, která kombinuje novou službu Premium Connectivity, poskytující dopravní informace v reálném čase z cloudu včetně informací o parkování, s vestavěným systémem navigace pro trvalé připojení.K maximální sebejistotě a pohodlí při manévrování s vozidlem přispívá nová funkce „See-through View“ pro sledování prostoru pod podlahou v rámci digitálního panoramatického zobrazení okolí vozidla, kdy řidič může jednoduše sledovat situaci pod vozidlem i natočení pneumatik.

Parkovací kamera a monitor, zlepšující přehled v prostoru při couvání včetně promítání osy vozidla, znamená další rozšíření už tak bohaté nabídky komfortních a bezpečnostních řešení Lexus Safety System+.K ovládání funkcí slouží nové přepínače na modernizovaném středovém panelu. Nový multimediální systém je řešen tak, aby nahradil již nepoužívaný sdružený ovladač „Remote Touch“ – přepínače jsou optimálně umístěny tak, aby usnadnily ovládání při zachování nekomplikovaných povrchů, zatímco středový panel nového tvaru poslouží k praktickému odkládání chytrého telefonu bez nutnosti otevírat a zavírat víko.
 

Pro více informací naváhejte se obrátit na náš prodejní tým, nebo navštivte naši pobočku Lexus Brno, Maříkova 48, 621 00 Brno.
 

Vedoucí prodeje
Lukáš Svoboda
+420 602 410 906
lukas.svoboda@lexus-brno.cz

 

Prodejní poradce
Ivan Nováček
+420 607 039 324
ivan.novacek@lexus-brno.cz

 

Prodejní poradce
Bc. Jan Jurásek
+420 724 984 668
jan.jurasek@lexus-brno.cz

Akční nabídka na limitovanou edici Subaru Outback Geyser

Financujte svého Outbacka Greyser s výhodným 0% navýšením! Cena modelu: 1 270 000 kč s DPH (s možností odpočtu DPH), vozy jdou do výroby. více...

Lexus v Japonsku představí koncepty elektromobilů nové generace

Lexus na Japonské přehlídce mobility 2023 představuje ve světové premiéře několik nových koncepčních modelů bateriových elektromobilů. Například koncept čistě elektrického sedanu LF-ZC, který naznačuje možnou podobu nového sériového modelu s plánovaným uv více...

Lexus odhalí koncept bateriového elektromobilu příští generace

Lexus v roce 2026 uvede na trh bateriový elektromobil příští generace, jenž přinese revoluční stavebnicovou konstrukci karoserie. Ta bude zcela odlišná oproti stávající výrobní technologii a přinese od základu modernizovanou softwarovou platformu. více...

Zajímá Vás, co se děje nového? Odebírejte naše akce!

Kontaktujte nás

E-mail