w

Nový Lexus NX Overtrail a Lexus UX v Brně!

Nový Lexus NX Overtrail a Lexus UX v Brně!

POZNEJTE NX OVERTRAIL A UX 300h JAKO PRVNÍ!

Lexus NX v novém provedení Overtrail a vylepšený Lexus UX přijíždí do ČR v rámci roadshow.
 K dispozici vozy budou od 17. do 18.4.2024 na Festivalu firemní mobility Toyota & Lexus na polygonu v Hradci Králové a 23. až 24.4.2024 v dealerství Lexus Brno. 

Vyplňte registrační formulář a buďte mezi prvními, kdo uvidí off-road design modelu NX a otestuje ještě lepší Lexus UX 300h na českých silnicích.

Během roadshow můžete využít také akční nabídku, díky které získáte Lexus UX 300h již za 879 000 Kč vč. DPH nebo za 10 390 Kč měsíčně bez DPH.

REGISTRUJTE SE ZDE

 

JEŠTĚ LEPŠÍ LEXUS UX

Městské SUV Lexus UX přijíždí do nového roku s rozsáhlou modernizací. Tou největší novinkou je zakomponování nejnovější 5. generace hybridního pohonu s vyšším výkonem 199 koní, přičemž zadní elektromotor má nově 41 koní (oproti původním 7 k). Výsledkem je výkonnější motorizace s ještě lepší dynamikou, špičkovou hospodárností a novým označením UX 300h. 

Lexus UX 300h dostal i novou technologii baterie, kdy je nově použita výkonnější lithium-iontová baterie, což má pozitivní efekt na delší čas jízdy strávený v čistě elektrickém režimu. 

Kromě toho nabídne nové UX 300h také nejmodernější bezpečnostní systém Lexus Safety System +3. Novinkou pro větší pohodlí při řízení je například Proaktivní asistent řízení.

 

DOBRODRUŽNĚJŠÍ CHARAKTER PRO LEXUS NX

Oblíbené SUV Lexus NX přijíždí v novém provedení Overtrail.
Díky off-road paketu, který bude dostupný pro obě motorizace s pohonem 4x4 E-FOUR, dostane Lexus NX funkční i designová vylepšení. Lepší schopnosti v terénu zajistí vyšší světlá výška o 15 mm nebo speciální all-terrain pneumatiky. Při pohledu zvenku zaujme unikátní odstín laku evokující měsíční poušť. Interiér kombinuje  černou a khaki barvu a zajistí praktičnost i eleganci.
Čeští zákazníci se na něj mohou těšit již od června letošního roku.

 

Neváhejte a zastavte se v našem Lexus centru.
Najdete nás na adrese Maříkova 48, Brno.

Těšíme se na Vás.
 

 

Toyota víkend 25. a 26. května

Objevte naši širokou řadu spolehlivých a úsporných vozů Toyota. Vyzkoušejte si inovovaný Yaris, Yaris Cross nebo zcela novou Toyotu C-HR. Poslední kusy Toyoty C-HR pořídíte s mimořádným zvýhodněním. A za dobrodružstvím s celou rodinou můžete vyrazit třeb více...

Jarní servisní akce Toyota

Čištění a údržba klimatizace Lexus a Toyota za atraktivní ceny více...

Jarní servisní akce Lexus

Čištění a údržba klimatizace Lexus za atraktivní ceny více...

Zajímá Vás, co se děje nového? Odebírejte naše akce!

Kontaktujte nás

E-mail