Otevření servisu Lexus v Uherském Hradišti

Otevření servisu Lexus v Uherském Hradišti

Milí zákazníci značky Lexus, jak jistě víte, značka Lexus se každým dnem rozrůstá, stejně jako naše nabídka a servis. Ten již nebudete muset poptávat jen ve vzdálenějším Brně, jak tomu bylo doposud, ale bude Vám plně k dispozici v samotném srdci Uherského Hradiště.

Servis pro značku Lexus jsme slavnostně otevřeli od 01.06.2022 a naleznete jej v našem taktéž nově otevřeném showroomu Toyota, Za Olšávkou 340. Navíc, pro prvních 50 zákazníků jsme si na místo welcome drinku přichystali 15% slevu na kompletní servis automobilu.

Jak to již bývá zvykem, nikomu se na servisní prohlídku zrovna dvakrát nechce. Ze zkušenosti také víme, že lidé mají obavy z možných zjištěných závad, které celý proces prodlouží. U nás se bát nemusíte. Máme k dispozici velkou škálu náhradních vozů značky Lexus pro potřeby našich zákazníků.

Servis vozů Lexus v Brně, který Vám i nadále bude k dispozici na adrese Maříkova 48 se tak rozroste a do Skupiny AUTO UH přibude přírůstek v podobě servisního místa Lexus na showroomu Toyota v Uherském Hradišti. 

Děkujeme za Vaši přízeň a mnoho šťastně najetých kilometrů přeje servis tým značky Lexus.

Objednat na servis.

LEXUS JE PARTNEREM SVĚTOVÉ KUCHAŘSKÉ SOUTĚŽE BOCUSE D`OR

Automobilová značka Lexus se v Česku stala partnerem nejprestižnější světové kuchařské soutěže Bocuse d`Or. České národní kolo se uskuteční od 4. do 6. května v pražském O2 Universu. O výběru finalistů národního kola rozhodnou tuzemští šéfkuchaři. Mezi ni více...

Nově prodej a servis motocyklů a čtyřkolek značky CFMOTO

Otevřeli jsme pro Vás zcela novou prodejnu čtyřkolek a motocyklů značky CFMOTO. Prodejna se bude náchazet v Uherském Hradišti na adrese Za Olšávkou 340. K dispozici bude servis i prodej příslušenství.  více...

Toyota začíná nový rok výhodnějšími cenami většiny svých modelů

více...

Zajímá Vás, co se děje nového? Odebírejte naše akce!

Kontaktujte nás

E-mail