Otevření servisu Lexus v Uherském Hradišti

Otevření servisu Lexus v Uherském Hradišti

Milí zákazníci značky Lexus, jak jistě víte, značka Lexus se každým dnem rozrůstá, stejně jako naše nabídka a servis. Ten již nebudete muset poptávat jen ve vzdálenějším Brně, jak tomu bylo doposud, ale bude Vám plně k dispozici v samotném srdci Uherského Hradiště.

Servis pro značku Lexus jsme slavnostně otevřeli od 01.06.2022 a naleznete jej v našem taktéž nově otevřeném showroomu Toyota, Za Olšávkou 340. Navíc, pro prvních 50 zákazníků jsme si na místo welcome drinku přichystali 15% slevu na kompletní servis automobilu.

Jak to již bývá zvykem, nikomu se na servisní prohlídku zrovna dvakrát nechce. Ze zkušenosti také víme, že lidé mají obavy z možných zjištěných závad, které celý proces prodlouží. U nás se bát nemusíte. Máme k dispozici velkou škálu náhradních vozů značky Lexus pro potřeby našich zákazníků.

Servis vozů Lexus v Brně, který Vám i nadále bude k dispozici na adrese Maříkova 48 se tak rozroste a do Skupiny AUTO UH přibude přírůstek v podobě servisního místa Lexus na showroomu Toyota v Uherském Hradišti. 

Děkujeme za Vaši přízeň a mnoho šťastně najetých kilometrů přeje servis tým značky Lexus.

Objednat na servis.

Akční nabídka na originální disky

Výhodná nabídka originálních disků ke kompletaci kol. více...

LEXUS PŘIVÁŽÍ DO GOODWOODU ELEKTRIFIKOVANÝ SPORTOVNÍ KONCEPT

Na Festivalu rychlosti v Goodwoodu se v evropské premiéře představí koncepční model Lexus Electrified Sport Concept. Je vizí čistě elektrického vysoce výkonného sportovního vozu a současně naznačuje možnou budoucnost elektromobilů s bateriovým pohonem. Ně více...

Kázání ve vinici s vozy Lexus

V minulém týdnu se naše společnost C&K, a.s., člen skupiny AUTO UH zúčastnila vinohradnického jarmarku Kázáni na vinici. Bylo nám ctí, že jsme právě na tomto krásném místě, ve vinařství Sonberk, měli tu možnost představit luxusní modely vozů značky Lexus. více...

Zajímá Vás, co se děje nového? Odebírejte naše akce!

Kontaktujte nás

E-mail