Otevření servisu Lexus v Uherském Hradišti

Otevření servisu Lexus v Uherském Hradišti

Milí zákazníci značky Lexus, jak jistě víte, značka Lexus se každým dnem rozrůstá, stejně jako naše nabídka a servis. Ten již nebudete muset poptávat jen ve vzdálenějším Brně, jak tomu bylo doposud, ale bude Vám plně k dispozici v samotném srdci Uherského Hradiště.

Servis pro značku Lexus jsme slavnostně otevřeli od 01.06.2022 a naleznete jej v našem taktéž nově otevřeném showroomu Toyota, Za Olšávkou 340. Navíc, pro prvních 50 zákazníků jsme si na místo welcome drinku přichystali 15% slevu na kompletní servis automobilu.

Jak to již bývá zvykem, nikomu se na servisní prohlídku zrovna dvakrát nechce. Ze zkušenosti také víme, že lidé mají obavy z možných zjištěných závad, které celý proces prodlouží. U nás se bát nemusíte. Máme k dispozici velkou škálu náhradních vozů značky Lexus pro potřeby našich zákazníků.

Servis vozů Lexus v Brně, který Vám i nadále bude k dispozici na adrese Maříkova 48 se tak rozroste a do Skupiny AUTO UH přibude přírůstek v podobě servisního místa Lexus na showroomu Toyota v Uherském Hradišti. 

Děkujeme za Vaši přízeň a mnoho šťastně najetých kilometrů přeje servis tým značky Lexus.

Objednat na servis.

LEXUS ELECTRIFIED: Nižší emise a lepší jízdní vlastnosti

Lexus se vydal cestou vývoje nových technologií postavených na elektrifikaci pro snižování emisí vozidel a posouvání jízdních vlastností. Elektromobily s bateriovým pohonem budou udávat tón automobilismu, říká viceprezident Toyota Motor Europe a šéf Lexus více...

LEXUS LS 2023 je chytřejší a propojenější s okolím

Lexus pro rok 2023 přichází s modernizovaným vlajkovým sedanem LS. Ten nabízí nejnovější technologie konektivity. První vozy dorazí do showroomů na přelomu roku. více...

Prague Car festival

Zúčasnili sme se Prague Car festivalu v Letňanech více...

Zajímá Vás, co se děje nového? Odebírejte naše akce!

Kontaktujte nás

E-mail