w

Podmínky projektu

Kompetence

Specialista oprav po nehodách opravuje odborně, dle výrobcem definovaných opravárenských a technologických postupů a s požadovaným nejmodernějším dílenským vybavením.

Originál

Při opravě vašeho vozidla jsou používány výhradně nové originální díly Vašeho vozu, výrobcem schválené laky a spotřební materiál. Originální díly jsou výrobcem testovány v nejnáročnějších podmínkách a pod přísným dozorem. Pouze ty zaručí 100% kvalitu opravy a bezpečnost vozidla.

Školení

Oprava vašeho vozidla bude provedena speciálně proškoleným a kvalifikovaným personálem. Pouze tak může být zaručena odborně provedená oprava.

Pomoc

Servisní partneři jsou připraveni vám pomoci 24 hodin denně, na místě nebo pomocí odtahové služby. Díky náhradním vozům vám zajistí nepřetržitou mobilitu. Podpora při vyřizování pojistné události a při jednání s pojišťovnou je naprostou samozřejmostí. Ušetříte tak čas a vyhnete se nepříjemnostem.

Uchování hodnoty

Na vašem vozidle bude po opravě zachována nejvyšší možná hodnota. Vždy se používají výhradně nové originální díly.

Záruka

Vše zůstane zachováno: 2letá zákonná záruka, 12letá záruka proti prorezavění (nebo dle záruky poskytnuté výrobcem) a záruka mobility.

Výhody pro vás

  • Odborně opravené vozidlo po nehodě dle předpisů výrobce
  • Užití výhradně nových originálních dílů Vašeho vozu
  • 100% bezpečné vozidlo jako před nehodou
  • Zkrácení doby opravy díky zrychlenému procesu likvidace pojistné události
  • Transparentní účtování faktur
  • 12letá záruka proti prorezavění (nebo dle záruky poskytnuté výrobcem)

Zajímá Vás, co se děje nového? Odebírejte naše akce!

Kontaktujte nás

E-mail