Roadshow Beyond Zero

Roadshow Beyond Zero

V uplynulých dvou týdnech u nás proběhla roadshow Beyond Zero. 
První zastávka byla v Brně na ulici Vídeňská a druhá se konala v Uherském Hradišti.Měli jsme tak možnost se setkat se všemi zákazníky C&K a.s.
 

Zkušení experti představili 4 typy alternativních pohonů. K vidění byl čistě elektrický vůz bZ4X, plug-in hybridní RAV4, novinka Corolla Cross a v neposlední řadě vodíkový model MIRAI, který si zákazníci mohli vyzkoušet na vlastní kůži. 

V Brně byl připraven i večerní program, kde bylo připraveno příjemné hudební vystoupení v podání kytaristy Jirky Kalouska a nebo stand-up Adély Elbel, která v závěru večera vylosovala výherce na víkendovou zápůjčku exkluzivního vozu Lexus.

Doufáme, že jste alespoň trochu nahlédly do budoucnosti mobility a pokud Vás zajímá víc informací, obraťte se prosím na náš prodejní tým. 

Celý tým C&K a.s. člen skupiny AUTO UH děkuje všem, kteří se akce zúčastnili! 
 

LEXUS ELECTRIFIED: Nižší emise a lepší jízdní vlastnosti

Lexus se vydal cestou vývoje nových technologií postavených na elektrifikaci pro snižování emisí vozidel a posouvání jízdních vlastností. Elektromobily s bateriovým pohonem budou udávat tón automobilismu, říká viceprezident Toyota Motor Europe a šéf Lexus více...

LEXUS LS 2023 je chytřejší a propojenější s okolím

Lexus pro rok 2023 přichází s modernizovaným vlajkovým sedanem LS. Ten nabízí nejnovější technologie konektivity. První vozy dorazí do showroomů na přelomu roku. více...

Prague Car festival

Zúčasnili sme se Prague Car festivalu v Letňanech více...

Zajímá Vás, co se děje nového? Odebírejte naše akce!

Kontaktujte nás

E-mail