w

Roadshow Lexus LM

Roadshow Lexus LM

Vážení příznivci značky Lexus,

dovolujeme si Vás pozvat na představení zcela nového modelu LEXUS LM, které se uskuteční od 9. 11. do 10. 11. 2023 v autosalonu Lexus Brno na adrese Maříkova 48.

Lexus LM je na evropském trhu novým typem vozidla, které dokáže nabídnout vrcholný luxus limuzíny v hávu prostorného MPV. Zkratka LM znamená „Luxury Mover“ a je čtvrtým modelem designu Lexus nazvaného „Next Chapter“. Navazuje na úspěšné uvedení SUV Lexus NX a RX, a také čistě elektrického SUV Lexus RZ. LM reprezentuje nejnovější fázi kompletní obnovy produktové nabídky, která zahrnuje nové podvozkové platformy, nové pohony a řadu pokrokových technologií.

Po celou dobu Vám budou k dispozici naši prodejní specialisté, kteří Vám rádi poradí a odpoví na všechny Vaše dotazy. Připravená pro Vás bude výborná káva a drobné občerstvení.

Zaregistrujte si svůj termín testovací jízdy na prodej@lexus-brno.cz.

Těšíme se na Vás
Tým Lexus Brno

Toyota víkend 25. a 26. května

Objevte naši širokou řadu spolehlivých a úsporných vozů Toyota. Vyzkoušejte si inovovaný Yaris, Yaris Cross nebo zcela novou Toyotu C-HR. Poslední kusy Toyoty C-HR pořídíte s mimořádným zvýhodněním. A za dobrodružstvím s celou rodinou můžete vyrazit třeb více...

Nový Lexus NX Overtrail a Lexus UX v Brně!

Lexus NX v novém provedení Overtrail a vylepšený Lexus UX přijíždí do Brna v rámci celorepublikové roadshow. více...

Jarní servisní akce Toyota

Čištění a údržba klimatizace Lexus a Toyota za atraktivní ceny více...

Zajímá Vás, co se děje nového? Odebírejte naše akce!

Kontaktujte nás

E-mail