Skupina Auto UH otevřela Toyotu v Uherské Hradišti

Skupina Auto UH otevřela Toyotu v Uherské Hradišti

Skupina AUTO UH rozšířila nabídku o další značky. Společnost C & K, a.s. člen skupiny AUTO UH nabízí v brněnských prodejnách značky Toyota, Lexus a Subaru. A  včerejším dnem v Uherském Hradišti zahájilo provoz největší dealerství Toyoty v České republice.

Od pondělí 10. ledna 2022 je v ulici Za Olšávkou v Uherském Hradišti otevřena největší prodejna vozů Toyota v České republice. Na ploše bezmála 1 300 m2 najdou zájemci z celého regionu bohatou nabídku nejprodávanějších automobilů na světě.

„Jsme velmi rádi, že jsme mohli otevřít největší dealerství Toyoty právě v Uherském Hradišti,“ říká Pavel Sedláček, člen představenstva společnosti C & K, a.s. „Dlouho jsme pracovali na tom, abychom mohli strukturu značek ve skupině AUTO UH obohatit o světovou jedničku.
Prodejna je opravdu reprezentativní nejen rekordně velkou plochou, ale také šíří nabídky. Pevně věříme, že to zákazníci ocení.“

Zbývá ještě připomenout, že v nabídce je samozřejmě nejprodávanější SUV světa – Toyota RAV4. A že první modernizací plánovanou na modelový rok 2022 bude vylepšená výbava crossoveru C-HR Style.

Magazín Fortune nedávno zveřejnil žebříček největších firem světa na rok 2021. Toyota Motor Corporation se posunula z druhé na první příčku mezi automobilkami a obsadila celkově deváté místo. Roční obrat Toyoty totiž činil 256,7 miliard dolarů. Hodnocení je ve světě byznysu všeobecně uznávané jakožto objektivní ukazatel úspěchu. Toyota na něj navazuje i letos.

V první polovině roku 2021 prodala 5 467 218 vozů, nejvíc ze všech výrobců automobilů.
S ohledem na tyto výsledky je Toyota nejhodnotnější automobilová značka na světě. Aktuální žebříček Best Global Brands 2021 již po osmnácté potvrdil dominantní postavení Toyoty v automobilovém odvětví. Letos byla hodnota značky Toyota oceněna na 54,1 miliard dolarů, což je o 5 % více než v loňském roce. Ve svém shrnutí Interbrand zdůrazňuje, že Toyota svoji globální pozici zakládá na bohaté a rozmanité škále automobilů, moderních technologiích a dominanci na trhu s alternativními pohony.

Přednosti svých vozů potvrzuje i na závodních tratích. V posledních třech sezonách získali Francouz Sébastien Ogier a Estonec Tänak Ott tituly mistra světa v rally. Ve stejném období Toyota ovládla také světový šampionát ve vytrvalostních závodech a její hybridní vozy si podmanily poslední čtyři ročníky závodu na 24 hodin v Le Mans.

Není divu, že tak úspěšnou značku by chtěl svým zákazníkům nabízet každý. Skupina AUTO UH ji do svého bohatého portfolia zařadila akvizicí úspěšné brněnské firmy C & K, a.s.  Na Maříkově a Vídeňské ulici v Brně již uspokojili tisíce náročných zákazníků, spoléhajících na vyhlášenou spolehlivost vozů značky Toyota.

LEXUS JE PARTNEREM SVĚTOVÉ KUCHAŘSKÉ SOUTĚŽE BOCUSE D`OR

Automobilová značka Lexus se v Česku stala partnerem nejprestižnější světové kuchařské soutěže Bocuse d`Or. České národní kolo se uskuteční od 4. do 6. května v pražském O2 Universu. O výběru finalistů národního kola rozhodnou tuzemští šéfkuchaři. Mezi ni více...

Nově prodej a servis motocyklů a čtyřkolek značky CFMOTO

Již brzy pro Vás otevřeme zcela novou prodejnu čtyřkolek a motocyklů značky CFMOTO. Prodejna se bude náchazet v Uherském Hradišti na adrese Za Olšávkou 340. K dispozici bude servis i prodej příslušenství.  více...

Toyota začíná nový rok výhodnějšími cenami většiny svých modelů

více...

Zajímá Vás, co se děje nového? Odebírejte naše akce!

Kontaktujte nás

E-mail