Skupina Auto UH otevřela Toyotu v Uherské Hradišti

Skupina Auto UH otevřela Toyotu v Uherské Hradišti

Skupina AUTO UH rozšířila nabídku o další značky. Společnost C & K, a.s. člen skupiny AUTO UH nabízí v brněnských prodejnách značky Toyota, Lexus a Subaru. A  včerejším dnem v Uherském Hradišti zahájilo provoz největší dealerství Toyoty v České republice.

Od pondělí 10. ledna 2022 je v ulici Za Olšávkou v Uherském Hradišti otevřena největší prodejna vozů Toyota v České republice. Na ploše bezmála 1 300 m2 najdou zájemci z celého regionu bohatou nabídku nejprodávanějších automobilů na světě.

„Jsme velmi rádi, že jsme mohli otevřít největší dealerství Toyoty právě v Uherském Hradišti,“ říká Pavel Sedláček, člen představenstva společnosti C & K, a.s. „Dlouho jsme pracovali na tom, abychom mohli strukturu značek ve skupině AUTO UH obohatit o světovou jedničku.
Prodejna je opravdu reprezentativní nejen rekordně velkou plochou, ale také šíří nabídky. Pevně věříme, že to zákazníci ocení.“

Zbývá ještě připomenout, že v nabídce je samozřejmě nejprodávanější SUV světa – Toyota RAV4. A že první modernizací plánovanou na modelový rok 2022 bude vylepšená výbava crossoveru C-HR Style.

Magazín Fortune nedávno zveřejnil žebříček největších firem světa na rok 2021. Toyota Motor Corporation se posunula z druhé na první příčku mezi automobilkami a obsadila celkově deváté místo. Roční obrat Toyoty totiž činil 256,7 miliard dolarů. Hodnocení je ve světě byznysu všeobecně uznávané jakožto objektivní ukazatel úspěchu. Toyota na něj navazuje i letos.

V první polovině roku 2021 prodala 5 467 218 vozů, nejvíc ze všech výrobců automobilů.
S ohledem na tyto výsledky je Toyota nejhodnotnější automobilová značka na světě. Aktuální žebříček Best Global Brands 2021 již po osmnácté potvrdil dominantní postavení Toyoty v automobilovém odvětví. Letos byla hodnota značky Toyota oceněna na 54,1 miliard dolarů, což je o 5 % více než v loňském roce. Ve svém shrnutí Interbrand zdůrazňuje, že Toyota svoji globální pozici zakládá na bohaté a rozmanité škále automobilů, moderních technologiích a dominanci na trhu s alternativními pohony.

Přednosti svých vozů potvrzuje i na závodních tratích. V posledních třech sezonách získali Francouz Sébastien Ogier a Estonec Tänak Ott tituly mistra světa v rally. Ve stejném období Toyota ovládla také světový šampionát ve vytrvalostních závodech a její hybridní vozy si podmanily poslední čtyři ročníky závodu na 24 hodin v Le Mans.

Není divu, že tak úspěšnou značku by chtěl svým zákazníkům nabízet každý. Skupina AUTO UH ji do svého bohatého portfolia zařadila akvizicí úspěšné brněnské firmy C & K, a.s.  Na Maříkově a Vídeňské ulici v Brně již uspokojili tisíce náročných zákazníků, spoléhajících na vyhlášenou spolehlivost vozů značky Toyota.

NOVÝ LEXUS UX 300h 2024: VYŠŠÍ VÝKON A LEPŠÍ JÍZDNÍ VLASTNOSTI

Městské SUV Lexus UX, jeden z nejprodávanějších modelů značky v Evropě, se v roce 2024 bude moci pochlubit vylepšeným pohonem a zdokonalenou jízdní dynamikou. UX bylo navržené s cílem zprostředkovat pocit bezpečí a praktickou všestrannost v kombinaci s jí více...

Toyota představuje novou Camry

Toyota představuje novou tvář svého sedanu Camry, která nově používá hybridní pohon páté generace přinášející vyšší výkon, nižší spotřebu, a větší požitek z jízdy. Výroba nového modelu bude zahájena v červnu 2024. První vozy budou v českých showroomech ko více...

Světová premiéra nové Toyoty GR Yaris na tokijském autosalonu 2024

Na tokijském autosalonu 2024 se ve světové premiéře představuje nová Toyota GR Yaris, která přináší technická, designová a konstrukční vylepšení s příslibem ještě vyššího požitku z jízdy. Nový GR Yaris se na evropských trzích začne prodávat od léta 2024. více...

Zajímá Vás, co se děje nového? Odebírejte naše akce!

Kontaktujte nás

E-mail