w

Toyota spustila předprodej užitkového modelu Proace Max

Toyota spustila předprodej užitkového modelu Proace Max

Automobilka Toyota zahájila v České republice předprodej svého dosud největšího užitkového modelu Proace Max. Vozidlo o délce 5,4 až 6,36 metru pojme 10 až 17 m3 nákladu. K dispozici bude ve verzi se spalovacím motorem i jako elektromobil. Po provedení VAN se na trhu postupně objeví i jako šasi, platforma a valník. První vozy dorazí na podzim letošního roku.

Toyota Proace Max využívá dieselový motor o objemu 2,2 litru s výkonem 120 až 180 koní. K dispozici je manuální šestistupňová převodovka nebo osmistupňový automat.

Již v základní výbavě Active bude vůz vybavený asistentem rozpoznávajícím únavu řidiče, rozpoznáváním dopravních značek nebo zadní parkovací kamerou. Verze Comfort pak přidá hlídání mrtvého úhlu či Full LED světlomety. V paketu Executive jsou v nabídce přední vyhřívaná sedadla a čelní sklo, odpružené sedadlo řidiče nebo alternátor 220 V.

Infotainment zahrnuje desetipalcový displej s Apple CarPlay nebo Android Auto a navigací Tom Tom v paketu Multimedia pro výbavu Active či standardem ve výbavě Comfort. Základní multimediální systém má uhlopříčku 5", Bluetooth a zobrazuje obraz z parkovací kamery. Pro paket Multimedia či verzi Comfort je k dispozici 7" digitální přístrojový štít. Třímístné verze mají skládací odkládací stolek.

Ceny začínají na 815 000 Kč bez DPH. Předprodejní cena nejpoptávanější verze Proace Max 2.2 D-4D (140 k), 6stupňová man. Převodovka, L3H2 Active s paketem Multimedia a zadními dveřmi otevíratelnými do 270° byla stanovena na 1 010 000 Kč bez DPH.

Pro více informací neváhejte kontaktovat náš prodejní tým. 

KONTAKTY

Toyota Land Cruiser a nová Toyota Proace MAX přijíždí do Brna

Zveme Vás na představení nejnovějších modelů od značky Toyota. Máme pro Vás jedinečnou možnost prohlédnout si zcela novou Toyotu Proace Max nebo nejnovější generaci modelu Toyota Land Cruiser. více...

Podpora triatlonového klubu TITAN Trilife Zlín

Zapůjčení vozu Toyota Proace Verso triatlonovému klubu TITAN Trilife Zlín na dobu tří měsíců. Tento klub se pyšní výjimečnými úspěchy. Od roku 2019 jsou pěti násobní mistři republiky v dlouhém tiatlonu a čtyřikrát získali druhé místo v krátkém kriatlonu. více...

První vodíkové Toyoty Hilux se už testují na silnicích

Britské zastoupení automobilky Toyota ve svém závodu v anglickém hrabství Derbyshire už vyrobilo celkem 10 prototypů modelu Hilux poháněných palivovými články. Pět vozidel v současnosti absolvuje přísné provozní zkoušky na bezpečnost, jízdní schopnosti, f více...

Zajímá Vás, co se děje nového? Odebírejte naše akce!

Kontaktujte nás

E-mail